Produkte > VISHAY SILICONIX > SUD35N10-26P-BE3
SUD35N10-26P-BE3
SUD35N10-26P-BE3 Vishay Siliconix
sud35n10-26p.pdf
Hersteller: Vishay Siliconix
Description: MOSFET N-CH 100V 12A/35A DPAK
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
FET Type: N-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 12A (Ta), 35A (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 26mOhm @ 12A, 10V
Power Dissipation (Max): 8.3W (Ta), 83W (Tc)
Vgs(th) (Max) @ Id: 4.4V @ 250µA
Supplier Device Package: TO-252AA
Part Status: Active
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 7V, 10V
Vgs (Max): ±20V
Drain to Source Voltage (Vdss): 100 V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 47 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 2000 pF @ 12 V
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SUD35N10-26P-BE3 Vishay Siliconix
Description: MOSFET N-CH 100V 12A/35A DPAK, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Technology: MOSFET (Metal Oxide), FET Type: N-Channel, Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 12A (Ta), 35A (Tc), Rds On (Max) @ Id, Vgs: 26mOhm @ 12A, 10V, Power Dissipation (Max): 8.3W (Ta), 83W (Tc), Vgs(th) (Max) @ Id: 4.4V @ 250µA, Supplier Device Package: TO-252AA, Part Status: Active, Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 7V, 10V, Vgs (Max): ±20V, Drain to Source Voltage (Vdss): 100 V, Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 47 nC @ 10 V, Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 2000 pF @ 12 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SUD35N10-26P-BE3 SUD35N10-26P-BE3 Hersteller : Vishay Siliconix sud35n10-26p.pdf Description: MOSFET N-CH 100V 12A/35A DPAK
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
FET Type: N-Channel
Part Status: Active
Vgs (Max): ±20V
auf Bestellung 2217 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
SUD35N10-26P-BE3 SUD35N10-26P-BE3 Hersteller : Vishay / Siliconix sud35n10-26p.pdf MOSFETs TO252 100V 35A N-CH MOSFET