Produkte > VISHAY SILICONIX > SUD50P10-43L-BE3
SUD50P10-43L-BE3
SUD50P10-43L-BE3 Vishay Siliconix
sud50p10-43l-ge3.pdf
Hersteller: Vishay Siliconix
Description: MOSFET P-CH 100V 9.2A/37.1A DPAK
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
FET Type: P-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 9.2A (Ta), 37.1A (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 43mOhm @ 9.2A, 10V
Power Dissipation (Max): 8.3W (Ta), 136W (Tc)
Vgs(th) (Max) @ Id: 3V @ 250µA
Supplier Device Package: TO-252AA
Part Status: Active
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 4.5V, 10V
Vgs (Max): ±20V
Drain to Source Voltage (Vdss): 100 V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 160 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 4600 pF @ 50 V
auf Bestellung 1204 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SUD50P10-43L-BE3 Vishay Siliconix
Description: MOSFET P-CH 100V 9.2A/37.1A DPAK, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Technology: MOSFET (Metal Oxide), FET Type: P-Channel, Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 9.2A (Ta), 37.1A (Tc), Rds On (Max) @ Id, Vgs: 43mOhm @ 9.2A, 10V, Power Dissipation (Max): 8.3W (Ta), 136W (Tc), Vgs(th) (Max) @ Id: 3V @ 250µA, Supplier Device Package: TO-252AA, Part Status: Active, Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 4.5V, 10V, Vgs (Max): ±20V, Drain to Source Voltage (Vdss): 100 V, Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 160 nC @ 10 V, Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 4600 pF @ 50 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SUD50P10-43L-BE3 SUD50P10-43L-BE3 Hersteller : Vishay / Siliconix sud50p10-43l-ge3.pdf MOSFETs TO252 100V 37.1A P-CH MOSFET
auf Bestellung 17381 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
SUD50P10-43L-BE3 Hersteller : Vishay sud50p10.pdf Trans MOSFET P-CH 100V 9.2A 3-Pin(2+Tab) TO-252AA T/R
Produkt ist nicht verfügbar
SUD50P10-43L-BE3 SUD50P10-43L-BE3 Hersteller : Vishay Siliconix sud50p10-43l-ge3.pdf Description: MOSFET P-CH 100V 9.2A/37.1A DPAK
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
FET Type: P-Channel
Vgs(th) (Max) @ Id: 3V @ 250µA
Part Status: Active
Vgs (Max): ±20V