Produkte > EATON TRIPP LITE > SUINT2200LCD2U
SUINT2200LCD2U
SUINT2200LCD2U Eaton Tripp Lite
suint2200lcd2u.pdf
Hersteller: Eaton Tripp Lite
Description: 2200VA 1600W UPS
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 9.450" L x 22.240" W (240.03mm x 564.90mm)
Voltage - Output: 200V, 208V, 220V, 230V, 240V
Output Connector: C13 (8), C14 (1)
Voltage - Input: 200VAC, 208VAC, 220VAC, 230VAC, 240VAC
AC Outlets: 9
Type: Online (Double Conversion)
Height: 27.560" (700.02mm)
Applications: Network, Single Phase
Power - Rated: 2.2kVA / 1.98kW
Backup Time - Max Load: 4.3 minutes
Approval Agency: CSA
Form: Rackmount
Input Connector: IEC 320-C20
auf Bestellung 127 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SUINT2200LCD2U Eaton Tripp Lite
Description: 2200VA 1600W UPS, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 9.450" L x 22.240" W (240.03mm x 564.90mm), Voltage - Output: 200V, 208V, 220V, 230V, 240V, Output Connector: C13 (8), C14 (1), Voltage - Input: 200VAC, 208VAC, 220VAC, 230VAC, 240VAC, AC Outlets: 9, Type: Online (Double Conversion), Height: 27.560" (700.02mm), Applications: Network, Single Phase, Power - Rated: 2.2kVA / 1.98kW, Backup Time - Max Load: 4.3 minutes, Approval Agency: CSA, Form: Rackmount, Input Connector: IEC 320-C20.
Weitere Produktangebote SUINT2200LCD2U
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SUINT2200LCD2U SUINT2200LCD2U Hersteller : Tripp Lite suint2200lcd2u.pdf UPS - Uninterruptible Power Supplies UPS OnLine 2.2kVA/ 1.98kW 2Uw/SNMP Card