Produkte > KNOWLES NOVACAP > SV2220BB276M500LLW-3
SV2220BB276M500LLW-3
SV2220BB276M500LLW-3 Knowles Novacap
SV2220-Capacitor-Assemblies-Datasheet-1888122.pdf
Hersteller: Knowles Novacap
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 27uF 2220 TCC = +/-15%
auf Bestellung 25 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SV2220BB276M500LLW-3 Knowles Novacap
Description: CAP CER 27UF 50V X7R SMD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Lead Style: L-Lead, Features: Low ESL (Stacked), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Stacked SMD, 3 L-Lead, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.374" L x 0.300" W (9.50mm x 7.62mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Lead Spacing: 0.100" (2.54mm), Thickness (Max): 0.300" (7.62mm), Capacitance: 27 µF.
Weitere Produktangebote SV2220BB276M500LLW-3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SV2220BB276M500LLW-3 SV2220BB276M500LLW-3 Hersteller : Knowles Novacap SV-Capacitor-Assemblies Description: CAP CER 27UF 50V X7R SMD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Lead Style: L-Lead
Features: Low ESL (Stacked)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Stacked SMD, 3 L-Lead
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.374" L x 0.300" W (9.50mm x 7.62mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering
Lead Spacing: 0.100" (2.54mm)
Thickness (Max): 0.300" (7.62mm)
Capacitance: 27 µF