Produkte > KNOWLES NOVACAP > SV2220BB476M101LLW-10R
SV2220BB476M101LLW-10R
SV2220BB476M101LLW-10R Knowles Novacap
SV-Capacitor-Assemblies
Hersteller: Knowles Novacap
Description: CAP CER 47UF 100V X7R SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Stacked SMD, 10 L-Lead
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 1.075" L x 0.300" W (27.30mm x 7.62mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering
Lead Spacing: 0.100" (2.54mm)
Thickness (Max): 0.300" (7.62mm)
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
auf Bestellung 23 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SV2220BB476M101LLW-10R Knowles Novacap
Description: CAP CER 47UF 100V X7R SMD, Tolerance: ±20%, Lead Style: L-Lead, Features: Low ESL (Stacked), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Stacked SMD, 10 L-Lead, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 1.075" L x 0.300" W (27.30mm x 7.62mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Lead Spacing: 0.100" (2.54mm), Thickness (Max): 0.300" (7.62mm), Part Status: Active, Capacitance: 47 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SV2220BB476M101LLW-10R SV2220BB476M101LLW-10R Hersteller : Knowles Novacap SV-Capacitor-Assemblies Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 47uF 2220 TCC = +/-15%