Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > SVC12120VB_R2_00001
SVC12120VB_R2_00001
SVC12120VB_R2_00001 Panjit International Inc.
SVC12120VB_20160219_20REV.01.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE SCHOTTKY 120V 12A TO277B
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-277, 3-PowerDFN
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 12A
Supplier Device Package: TO-277B
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 120 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 770 mV @ 12 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 100 V
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SVC12120VB_R2_00001 Panjit International Inc.
Description: DIODE SCHOTTKY 120V 12A TO277B, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-277, 3-PowerDFN, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 12A, Supplier Device Package: TO-277B, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 120 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 770 mV @ 12 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 100 V.
Weitere Produktangebote SVC12120VB_R2_00001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SVC12120VB_R2_00001 SVC12120VB_R2_00001 Hersteller : Panjit SVC12120VB_20160219_20REV.01.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 120V,Schottky,TO-277B,12A