Produkte > SANKEN > SWG030-12-CN
SWG030-12-CN Sanken
Hersteller: Sanken
Description: AC/DC CONVERTER 12V 30W
Power (Watts): 30W
Features: DC Input Capable, Universal Input
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 4.06" L x 3.07" W x 1.22" H (103.0mm x 78.0mm x 31.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -10°C ~ 71°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, cURus, DEMKO
Efficiency: 78%
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Obsolete
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 2.5 A
Produktbewertung abgeben
Technische Details SWG030-12-CN Sanken
Description: AC/DC CONVERTER 12V 30W, Power (Watts): 30W, Features: DC Input Capable, Universal Input, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 4.06" L x 3.07" W x 1.22" H (103.0mm x 78.0mm x 31.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -10°C ~ 71°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, cURus, DEMKO, Efficiency: 78%, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Obsolete, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 2.5 A.