Produkte > CUI INC. > SWI5-12-N-P6
SWI5-12-N-P6
SWI5-12-N-P6 CUI Inc.
swi5-n.pdf
Hersteller: CUI Inc.
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
Packaging: Box
Size / Dimension: 0.89" L x 1.42" W x 1.88" H (22.6mm x 36.0mm x 47.7mm)
Voltage - Output: 12V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 59" (1.50m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Fixed Blade
Approval Agency: CSA, FCC, PSE, UL
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level VI, CoC Tier 2
Current - Output (Max): 500mA
Input Connector: NEMA 1-15P
Region Utilized: North America
No Load Power Consumption: 75mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 6 W
Standard Number: C22.2 No. 60950-1; 60950-1; 62368-1
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SWI5-12-N-P6 CUI Inc.
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W, Packaging: Box, Size / Dimension: 0.89" L x 1.42" W x 1.88" H (22.6mm x 36.0mm x 47.7mm), Voltage - Output: 12V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 59" (1.50m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: CSA, FCC, PSE, UL, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, CoC Tier 2, Current - Output (Max): 500mA, Input Connector: NEMA 1-15P, Region Utilized: North America, No Load Power Consumption: 75mW (Max), Part Status: Active, Power (Watts): 6 W, Standard Number: C22.2 No. 60950-1; 60950-1; 62368-1.
Weitere Produktangebote SWI5-12-N-P6
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SWI5-12-N-P6 SWI5-12-N-P6 Hersteller : CUI swi5-n-1313087.pdf Wall Mount AC Adapters 6W 12V 0.5A US blade 2.5plug