Produkte > BEL POWER SOLUTIONS > SWI6-3.3-N-P5R
SWI6-3.3-N-P5R
SWI6-3.3-N-P5R Bel Power Solutions
swi6-n.pdf
Hersteller: Bel Power Solutions
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 3.3V 5W
Packaging: Box
Size / Dimension: 2.20" L x 1.10" W x 1.65" H (56.0mm x 28.0mm x 42.0mm)
Voltage - Output: 3.3V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 59" (1.50m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Fixed Blade
Approval Agency: CB Scheme, CSA, FCC, IEC, PSE, UL
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 1.5A
Input Connector: NEMA 1-15P
Region Utilized: North America
No Load Power Consumption: 100mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 5 W
Standard Number: C22.2 No. 60950-1; 60950-1; 62368-1
Produktbewertung abgeben
Technische Details SWI6-3.3-N-P5R Bel Power Solutions
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 3.3V 5W, Packaging: Box, Size / Dimension: 2.20" L x 1.10" W x 1.65" H (56.0mm x 28.0mm x 42.0mm), Voltage - Output: 3.3V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 59" (1.50m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: CB Scheme, CSA, FCC, IEC, PSE, UL, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 1.5A, Input Connector: NEMA 1-15P, Region Utilized: North America, No Load Power Consumption: 100mW (Max), Part Status: Active, Power (Watts): 5 W, Standard Number: C22.2 No. 60950-1; 60950-1; 62368-1.
Weitere Produktangebote SWI6-3.3-N-P5R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SWI6-3.3-N-P5R SWI6-3.3-N-P5R Hersteller : CUI swi6-n-1313251.pdf Wall Mount AC Adapters 4.95W 3.3V 1.5A NA 2.1rt cnt + Level VI