Produkte > CUI > SWM12-15-NH-P6
SWM12-15-NH-P6 CUI
swm12-n-1313412.pdf
Hersteller: CUI
Wall Mount AC Adapters 12W 15V 0.8A USA Horz 2.5plug
Produktbewertung abgeben
Technische Details SWM12-15-NH-P6 CUI