Produkte > CUI > SWM12-9-NH-P5R
SWM12-9-NH-P5R CUI
swm12-n-1313412.pdf
Hersteller: CUI
Wall Mount AC Adapters 12W 9V 1.33A USA Horz 2.1 RA plug
Produktbewertung abgeben
Technische Details SWM12-9-NH-P5R CUI