Produkte > SEMTECH CORPORATION > SX1257-57SKA868
SX1257-57SKA868 Semtech Corporation
OfVC_rbxi4JjkT4hLzU1kq4gOXb4POLNRprWlqxRIZs
Hersteller: Semtech Corporation
Description: SX1257 868MHZ EVK
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: SX1257
Frequency: 862MHz ~ 960MHz
Type: Transceiver
Supplied Contents: Board(s)
Part Status: Obsolete
Contents: Board(s)
Utilized IC / Part: SX1257
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SX1257-57SKA868 Semtech Corporation
Description: SX1257 868MHZ EVK, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: SX1257, Frequency: 862MHz ~ 960MHz, Type: Transceiver, Supplied Contents: Board(s), Part Status: Obsolete, Contents: Board(s), Utilized IC / Part: SX1257.
Weitere Produktangebote SX1257-57SKA868
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SX1257-57SKA868 SX1257-57SKA868 Hersteller : Semtech OfVC_rbxi4JjkT4hLzU1kq4gOXb4POLNRprWlqxRIZs RF Development Tools SX1257 868MHZ EVK