Produkte > SEMTECH CORPORATION > SX1302CSS923GW1
SX1302CSS923GW1
SX1302CSS923GW1 Semtech Corporation
i4xzbsLU2V6V92uDISoUfd3brd4MOpa0kyPyC_FPKXo
Hersteller: Semtech Corporation
Description: SX1302 923MHZ LBT SPECTRAL SCAN
Function: Baseband Processor
Frequency: 923MHz
Utilized IC / Part: SX1250, SX1302
Secondary Attributes: 3V ~ 3.6V Supply
Supplier Device Package: 68-QFN (7x7)
Part Status: Active
auf Bestellung 3 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SX1302CSS923GW1 Semtech Corporation
Description: SX1302 923MHZ LBT SPECTRAL SCAN, Packaging: Box, Package / Case: 68-WFQFN Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Function: Baseband Processor, Frequency: 923MHz, Type: Gateway, Contents: Board(s), RF Type: General Purpose, Utilized IC / Part: SX1250, SX1302, Secondary Attributes: 3V ~ 3.6V Supply, Supplier Device Package: 68-QFN (7x7), Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SX1302CSS923GW1 SX1302CSS923GW1 Hersteller : Semtech i4xzbsLU2V6V92uDISoUfd3brd4MOpa0kyPyC_FPKXo Gateways SX1302 923MHz LBT Spectral Scan GW - JP