SXD450SFU TE Connectivity Laird
SXD_Series.pdf
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 450MHZ WHIP STR SFU CONN
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 440MHz ~ 470MHz
Termination: SFU
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 3.504" (89.00mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 450MHz
Power - Max: 50 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SXD450SFU TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 450MHZ WHIP STR SFU CONN, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 440MHz ~ 470MHz, Termination: SFU, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 3.504" (89.00mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 450MHz, Power - Max: 50 W.