Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > SXF0434RBNSS30
SXF0434RBNSS30
SXF0434RBNSS30 NextGen Components
3372_SXF0434RBNSS30.pdf
Hersteller: NextGen Components
Description: 434MHz Filter IL 3dB 3030 6P
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 1.5dB
Applications: General Purpose
Frequency - Center: 434MHz
Height (Max): 0.059" (1.50mm)
auf Bestellung 200000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SXF0434RBNSS30 NextGen Components
Description: 434MHz Filter IL 3dB 3030 6P, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Insertion Loss: 1.5dB, Applications: General Purpose, Frequency - Center: 434MHz, Height (Max): 0.059" (1.50mm).