Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > SXF0868RBNSS30
SXF0868RBNSS30
SXF0868RBNSS30 NextGen Components
3372_SXF0868RBNSS30.pdf
Hersteller: NextGen Components
Description: 868MHz Filter IL 4dB 3030 6P
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 1.9dB
Applications: General Purpose
Frequency - Center: 868MHz
Height (Max): 0.059" (1.50mm)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SXF0868RBNSS30 NextGen Components
Description: 868MHz Filter IL 4dB 3030 6P, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Insertion Loss: 1.9dB, Applications: General Purpose, Frequency - Center: 868MHz, Height (Max): 0.059" (1.50mm).