Produkte > SMC > SY7320-4YO-C10F-Q
SY7320-4YO-C10F-Q SMC
SY_EN.pdf
Hersteller: SMC
Category: Valve and Manifolds
Description: Electromagnetic valve; 2÷7bar; aluminium; HNBR caoutchouc; IP65
Type of pneumatic module: electromagnetic valve
Operating pressure: 2...7bar
Valve function: 5/3 cut-off in the middle position
Body material: aluminium
Seal material: HNBR caoutchouc
IP rating: IP65
Cable external diameter: 10mm
Supply voltage: 230V AC
Power consumption: 1.27VA
Operating temperature: -10...50°C
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SY7320-4YO-C10F-Q SMC
Category: Valve and Manifolds, Description: Electromagnetic valve; 2÷7bar; aluminium; HNBR caoutchouc; IP65, Type of pneumatic module: electromagnetic valve, Operating pressure: 2...7bar, Valve function: 5/3 cut-off in the middle position, Body material: aluminium, Seal material: HNBR caoutchouc, IP rating: IP65, Cable external diameter: 10mm, Supply voltage: 230V AC, Power consumption: 1.27VA, Operating temperature: -10...50°C.