Produkte > SMC > SY9320-5YO-C10F-Q
SY9320-5YO-C10F-Q
SY9320-5YO-C10F-Q SMC
SY_EN.pdf
Hersteller: SMC
Category: Valve and Manifolds
Description: Electromagnetic valve; 2÷7bar; aluminium; HNBR caoutchouc; IP65
Body material: aluminium
Type of pneumatic module: electromagnetic valve
Seal material: HNBR caoutchouc
IP rating: IP65
Operating temperature: -10...50°C
Cable external diameter: 10mm
Power consumption: 0.35W
Operating pressure: 2...7bar
Supply voltage: 24V DC
Valve function: 5/3 cut-off in the middle position
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SY9320-5YO-C10F-Q SMC
Category: Valve and Manifolds, Description: Electromagnetic valve; 2÷7bar; aluminium; HNBR caoutchouc; IP65, Body material: aluminium, Type of pneumatic module: electromagnetic valve, Seal material: HNBR caoutchouc, IP rating: IP65, Operating temperature: -10...50°C, Cable external diameter: 10mm, Power consumption: 0.35W, Operating pressure: 2...7bar, Supply voltage: 24V DC, Valve function: 5/3 cut-off in the middle position.