Produkte > BIVAR INC. > SZ1-10.00-O170-F4P
SZ1-10.00-O170-F4P
SZ1-10.00-O170-F4P Bivar Inc.
SZ1-X.XX-XX-F4PX-X.pdf
Hersteller: Bivar Inc.
Description: FLEXIBLE LIGHT PIPE, ZERO LIGHT
Packaging: Bag
Color: Orange
Mounting Type: Panel Mount, Press Fit
Type: Flexible 10" (254.0mm)
Configuration: Single
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 4.20mm
auf Bestellung 999 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SZ1-10.00-O170-F4P Bivar Inc.
Description: FLEXIBLE LIGHT PIPE, ZERO LIGHT, Packaging: Bag, Color: Orange, Mounting Type: Panel Mount, Press Fit, Type: Flexible 10" (254.0mm), Configuration: Single, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 4.20mm.
Weitere Produktangebote SZ1-10.00-O170-F4P
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SZ1-10.00-O170-F4P SZ1-10.00-O170-F4P Hersteller : Bivar SZ1-X.XX-XX-F4PX-X.pdf LED Light Pipes Optical Fiber Color Black 10in L