Produkte > BIVAR > SZ1-10.00-OY-F4P
SZ1-10.00-OY-F4P
SZ1-10.00-OY-F4P Bivar
SZ1_X_XX_XX_F4PX_X_A-1889897.pdf
Hersteller: Bivar
LED Light Pipes Optical Fiber Color Black 10in L
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details SZ1-10.00-OY-F4P Bivar
Description: FLEXIBLE LIGHT PIPE, ZERO LIGHT, Packaging: Bag, Color: Orange, Yellow, Mounting Type: Panel Mount, Press Fit, Type: Flexible 10" (254.0mm), Configuration: Single, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 4.20mm.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bag
Color: Orange, Yellow
Mounting Type: Panel Mount, Press Fit
Type: Flexible 10" (254.0mm)
Configuration: Single
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 4.20mm