Produkte > BIVAR INC. > SZ4-10.00-F5P
SZ4-10.00-F5P
SZ4-10.00-F5P Bivar Inc.
SZ4-X.XX-XX-F5PX-X.pdf
Hersteller: Bivar Inc.
Description: FLEXIBLE LIGHT PIPE, ZERO LIGHT
Packaging: Bag
Color: Clear
Mounting Type: Panel Mount, Press Fit
Type: Flexible 10" (254.0mm)
Configuration: Single
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5.10mm
auf Bestellung 159 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SZ4-10.00-F5P Bivar Inc.
Description: FLEXIBLE LIGHT PIPE, ZERO LIGHT, Packaging: Bag, Color: Clear, Mounting Type: Panel Mount, Press Fit, Type: Flexible 10" (254.0mm), Configuration: Single, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5.10mm.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SZ4-10.00-F5P SZ4-10.00-F5P Hersteller : Bivar SZ4_X_XX_F5PX_X_A-1889931.pdf LED Light Pipes Optical Fiber Color Black 10in L