Produkte > BIVAR > SZ4-10.00-O170-F5P54
SZ4-10.00-O170-F5P54
SZ4-10.00-O170-F5P54 Bivar
SZ4_X_XX_XX_F5PX_X_A-1889922.pdf
Hersteller: Bivar
LED Light Pipes Optical Fiber Color Black 10in L
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SZ4-10.00-O170-F5P54 Bivar
Description: FLEXIBLE LIGHT PIPE, ZERO LIGHT, Packaging: Bag, Color: Orange, Mounting Type: Panel Mount, Press Fit, Type: Flexible 10" (254.0mm), Configuration: Single, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5.10mm.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bag
Color: Orange
Mounting Type: Panel Mount, Press Fit
Type: Flexible 10" (254.0mm)
Configuration: Single
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5.10mm