Produkte > BIVAR > SZ4-10.00-RW-F5P
SZ4-10.00-RW-F5P
SZ4-10.00-RW-F5P Bivar
SZ4_X_XX_XX_F5PX_X_A-1889922.pdf
Hersteller: Bivar
LED Light Pipes Optical Fiber Color Black 10in L
auf Bestellung 47 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SZ4-10.00-RW-F5P Bivar
Description: FLEXIBLE LIGHT PIPE, ZERO LIGHT, Packaging: Bag, Color: Red, White, Mounting Type: Panel Mount, Press Fit, Type: Flexible 10" (254.0mm), Configuration: Single, Part Status: Active, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5.10mm.
Weitere Produktangebote SZ4-10.00-RW-F5P
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bag
Color: Red, White
Mounting Type: Panel Mount, Press Fit
Type: Flexible 10" (254.0mm)
Configuration: Single
Part Status: Active
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5.10mm