Produkte > KYOCERA INTERNATIONAL, INC. > T-51750GD065J-LW-AON
T-51750GD065J-LW-AON
T-51750GD065J-LW-AON Kyocera International, Inc.
T-51750GD065J-LW-AON.pdf
Hersteller: Kyocera International, Inc.
Description: LCD 6.5" TFT 640X480 VGA WHT LED
Packaging: Tray
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: Parallel, 18-Bit (RGB)
Viewing Area: 132.50mm W x 99.40mm H
Dot Pixels: 640 x 480 (VGA)
Diagonal Screen Size: 6.5" (165.10mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details T-51750GD065J-LW-AON Kyocera International, Inc.
Description: LCD 6.5" TFT 640X480 VGA WHT LED, Packaging: Tray, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: Parallel, 18-Bit (RGB), Viewing Area: 132.50mm W x 99.40mm H, Dot Pixels: 640 x 480 (VGA), Diagonal Screen Size: 6.5" (165.10mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB).