Produkte > KYOCERA INTERNATIONAL, INC. > T-55532D104J-LW-A-ADN
T-55532D104J-LW-A-ADN
T-55532D104J-LW-A-ADN Kyocera International, Inc.
10.4_T-55532D104J-LW-A-ADN-final-web.pdf
Hersteller: Kyocera International, Inc.
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 10.4"
Packaging: Bag
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: Parallel, 18-Bit (RGB)
Viewing Area: 211.20mm W x 158.40mm H
Dot Pixels: 640 x 480 (VGA)
Diagonal Screen Size: 10.4" (264.16mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details T-55532D104J-LW-A-ADN Kyocera International, Inc.
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 10.4", Packaging: Bag, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: Parallel, 18-Bit (RGB), Viewing Area: 211.20mm W x 158.40mm H, Dot Pixels: 640 x 480 (VGA), Diagonal Screen Size: 10.4" (264.16mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB).