Produkte > KYOCERA INTERNATIONAL, INC. > T-55619GD065J-LW-AAN
T-55619GD065J-LW-AAN
T-55619GD065J-LW-AAN Kyocera International, Inc.
T-55619GD065J-LW-AAN.pdf
Hersteller: Kyocera International, Inc.
Description: LCD TFT DISPLAY VGA
Packaging: Bulk
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: LVDS
Viewing Area: 132.50mm W x 99.40mm H
Dot Pixels: 640 x 480 (VGA)
Diagonal Screen Size: 6.5" (165.10mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Part Status: Discontinued at Digi-Key
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details T-55619GD065J-LW-AAN Kyocera International, Inc.
Description: LCD TFT DISPLAY VGA, Packaging: Bulk, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: LVDS, Viewing Area: 132.50mm W x 99.40mm H, Dot Pixels: 640 x 480 (VGA), Diagonal Screen Size: 6.5" (165.10mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Part Status: Discontinued at Digi-Key.