Produkte > KYOCERA DISPLAY > T-55620GD057JU-LW-AAN
T-55620GD057JU-LW-AAN
T-55620GD057JU-LW-AAN Kyocera Display
T-55620GD057JU-LW-AAN-1385121.pdf
Hersteller: Kyocera Display
TFT Displays & Accessories 5.7" VGA LVDS Intf 500nits T-55548 base
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details T-55620GD057JU-LW-AAN Kyocera Display
Description: LCD TFT DISPLAY VGA, Packaging: Bulk, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: LVDS, Viewing Area: 117.00mm W x 88.20mm H, Dot Pixels: 640 x 480 (VGA), Diagonal Screen Size: 5.7" (144.78mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Part Status: Obsolete.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: LVDS
Viewing Area: 117.00mm W x 88.20mm H
Dot Pixels: 640 x 480 (VGA)
Diagonal Screen Size: 5.7" (144.78mm)