T-TOP98-80-80-2.0
T-TOP98-80-80-2.0 Shiu Li Technology Co., Ltd.
T-top98-S.pdf
Packaging: Bag
Color: Purple
Material: Silicone
Shape: Square
Thickness: 0.0787" (2.000mm)
Type: Conductive Pad, Sheet
Outline: 80.00mm x 80.00mm
Thermal Conductivity: 18W/m-K
Adhesive: Tacky - Both Sides
auf Bestellung 45 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details T-TOP98-80-80-2.0 Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: HIGH THERMAL CONDUCTIVE PAD, 80M, Packaging: Bag, Color: Purple, Material: Silicone, Shape: Square, Thickness: 0.0787" (2.000mm), Type: Conductive Pad, Sheet, Outline: 80.00mm x 80.00mm, Thermal Conductivity: 18W/m-K, Adhesive: Tacky - Both Sides.