Produkte > SHIU LI TECHNOLOGY CO., LTD. > T-WORK7000-160-160-1.0
T-WORK7000-160-160-1.0
T-WORK7000-160-160-1.0 Shiu Li Technology Co., Ltd.
T-work7000.pdf
Hersteller: Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERM PAD 160MMX160MM GRY/GRN
Packaging: Tray
Color: Gray, Green
Material: Silicone
Shape: Square
Thickness: 0.0390" (0.991mm)
Type: Gap Filler Pad, Sheet
Usage: Thermally Conductive
Outline: 160.00mm x 160.00mm
Thermal Conductivity: 11W/m-K