Produkte > SHIU LI TECHNOLOGY CO., LTD. > T-WORK8000-160-160-3.0
T-WORK8000-160-160-3.0
T-WORK8000-160-160-3.0 Shiu Li Technology Co., Ltd.
T-work8000.pdf
Hersteller: Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERM PAD 160MMX160MM PURP
Packaging: Tray
Color: Purple
Material: Silicone
Shape: Square
Thickness: 0.118" (3.00mm)
Type: Gap Filler Pad, Sheet
Usage: Thermally Conductive
Outline: 160.00mm x 160.00mm
Thermal Conductivity: 15W/m-K