Produkte > SHIU LI TECHNOLOGY CO., LTD. > T-WORK8000-80-80-2.5
T-WORK8000-80-80-2.5
T-WORK8000-80-80-2.5 Shiu Li Technology Co., Ltd.
T-work8000.pdf
Hersteller: Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: HIGH THERMAL CONDUCTIVE PAD, 80M
Packaging: Tray
Color: Purple
Material: Silicone
Shape: Square
Thickness: 0.0980" (2.489mm)
Type: Gap Filler Pad, Sheet
Usage: Thermally Conductive
Outline: 80.00mm x 80.00mm
Thermal Conductivity: 15W/m-K
Adhesive: Tacky - Both Sides
Part Status: Active
auf Bestellung 90 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details T-WORK8000-80-80-2.5 Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: HIGH THERMAL CONDUCTIVE PAD, 80M, Packaging: Tray, Color: Purple, Material: Silicone, Shape: Square, Thickness: 0.0980" (2.489mm), Type: Gap Filler Pad, Sheet, Usage: Thermally Conductive, Outline: 80.00mm x 80.00mm, Thermal Conductivity: 15W/m-K, Adhesive: Tacky - Both Sides, Part Status: Active.