Produkte > SHIU LI TECHNOLOGY CO., LTD. > T-WORK9000-80-80-3.0
T-WORK9000-80-80-3.0
T-WORK9000-80-80-3.0 Shiu Li Technology Co., Ltd.
Shape: Square
Thickness: 0.118" (3.00mm)
Type: Gap Filler Pad, Sheet
Usage: Thermally Conductive
Outline: 80.00mm x 80.00mm
Thermal Conductivity: 20W/m-K
Adhesive: Tacky - Both Sides
Part Status: Active
auf Bestellung 41 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details T-WORK9000-80-80-3.0 Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: HIGH THERMAL CONDUCTIVE PAD, 80M, Packaging: Tray, Color: Brown, Material: Silicone, Shape: Square, Thickness: 0.118" (3.00mm), Type: Gap Filler Pad, Sheet, Usage: Thermally Conductive, Outline: 80.00mm x 80.00mm, Thermal Conductivity: 20W/m-K, Adhesive: Tacky - Both Sides, Part Status: Active.