T10W15NR-F
T10W15NR-F Cornell Dubilier Knowles
T.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 15UF 10% 1KVDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: High Temperature
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis Mount, Requires Holder/Bracket
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 1.380" (35.05mm)
Termination: Threaded, Male
Dielectric Material: Paper, Metallized
Voltage Rating - DC: 1000V (1kV)
Height - Seated (Max): 5.310" (134.87mm)
Part Status: Active
Capacitance: 15 µF
Size / Dimension: 3.660" L x 1.970" W (92.96mm x 50.04mm), Lip
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details T10W15NR-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 15UF 10% 1KVDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: High Temperature, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis Mount, Requires Holder/Bracket, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 1.380" (35.05mm), Termination: Threaded, Male, Dielectric Material: Paper, Metallized, Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Height - Seated (Max): 5.310" (134.87mm), Part Status: Active, Capacitance: 15 µF, Size / Dimension: 3.660" L x 1.970" W (92.96mm x 50.04mm), Lip.
Weitere Produktangebote T10W15NR-F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
T10W15NR-F T10W15NR-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE T.pdf Film Capacitors 15uF 1kVdc