Produkte > SENSATA-AIRPAX > T21-61-7.50A-22627-2-V
T21-61-7.50A-22627-2-V
T21-61-7.50A-22627-2-V Sensata-Airpax
sensata-snapak-magnetic-circuit-protectors-datasheet.pdf
Hersteller: Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR 7.5A 250VAC 65VDC
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 7.5A
Mounting Type: Panel Mount
Actuator Type: Toggle
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 65 V
Number of Poles: 2
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details T21-61-7.50A-22627-2-V Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR 7.5A 250VAC 65VDC, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 7.5A, Mounting Type: Panel Mount, Actuator Type: Toggle, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 65 V, Number of Poles: 2.