Produkte > CORNELL DUBILIER KNOWLES > T491A224K035AS-F
T491A224K035AS-F
T491A224K035AS-F Cornell Dubilier Knowles
T491.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP TANT 0.22UF 10% 35V 1206
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Bulk
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Capacitance: 0.22 µF
Voltage - Rated: 35 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details T491A224K035AS-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP TANT 0.22UF 10% 35V 1206, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Capacitance: 0.22 µF, Voltage - Rated: 35 V.