Produkte > CORNELL DUBILIER KNOWLES > T491C105K050AS-F
T491C105K050AS-F
T491C105K050AS-F Cornell Dubilier Knowles
T491.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP TANT 1UF 10% 50V 2312
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Bulk
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Capacitance: 1 µF
Voltage - Rated: 50 V
Produktbewertung abgeben
Technische Details T491C105K050AS-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP TANT 1UF 10% 50V 2312, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Capacitance: 1 µF, Voltage - Rated: 50 V.