Produkte > CORNELL DUBILIER KNOWLES > T491D107K010AS-F
T491D107K010AS-F
T491D107K010AS-F Cornell Dubilier Knowles
T491.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP TANT 100UF 10% 10V 2917
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Bulk
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: D
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 10 V
Produktbewertung abgeben
Technische Details T491D107K010AS-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP TANT 100UF 10% 10V 2917, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Manufacturer Size Code: D, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 10 V.