Produkte > CORNELL DUBILIER - CDE > T491D227K006AS-F
T491D227K006AS-F
T491D227K006AS-F Cornell Dubilier - CDE
cornell%20dubilier_t491-1160594.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Tantalum Capacitors - Solid SMD 220uF 6V 10% Case 7343-31
auf Bestellung 854 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details T491D227K006AS-F Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP TANT 220UF 10% 6V 2917, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Manufacturer Size Code: D, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 6 V.
Weitere Produktangebote T491D227K006AS-F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
T491D227K006AS-F T491D227K006AS-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles T491.pdf Description: CAP TANT 220UF 10% 6V 2917
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Bulk
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: D
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 6 V