Produkte > KLUŚ > TAŚMA LED K-40-0960-24V 9.6W/M
TAŚMA LED K-40-0960-24V 9.6W/M
TAŚMA LED K-40-0960-24V 9.6W/M KLUŚ
K-30-0960-24V.pdf
Hersteller: KLUŚ
Category: Light sources - LED ribbon
Description: LED tape; white neutral; LED/m: 140; 8mm; IP20; 120°; 9.6W/m; 24VDC
Conform to the norm: UL
Thickness: 1.6mm
Width: 8mm
Cutting length: 50mm
Maximum power per meter: 9.6W/m
Light source efficiency: 124lm/W
Operating voltage: 24V DC
Luminosity: 1195lm/m
Producer guarantee (months): 84
LED per meter amount: 140
Colour temperature: 4000K
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAŚMA LED K-40-0960-24V 9.6W/M KLUŚ
Category: Light sources - LED ribbon, Description: LED tape; white neutral; LED/m: 140; 8mm; IP20; 120°; 9.6W/m; 24VDC, LEDs' features: dimming function; without cover, IP rating: IP20, Type of optoelectronic module: LED tape, Mounting: SMD, LED colour: white neutral, Conform to the norm: UL, Thickness: 1.6mm, Width: 8mm, Cutting length: 50mm, Maximum power per meter: 9.6W/m, Light source efficiency: 124lm/W, Operating voltage: 24V DC, Luminosity: 1195lm/m, Producer guarantee (months): 84, LED per meter amount: 140, Min. colour rendering index: 90, Viewing angle: 120°, Colour temperature: 4000K.