Produkte > KLUŚ > TAŚMA LED K-40-2400-24V 24W/M
TAŚMA LED K-40-2400-24V 24W/M
TAŚMA LED K-40-2400-24V 24W/M KLUŚ
Product_datasheet_K-2400-24_EN.pdf
Hersteller: KLUŚ
Category: Light sources - LED ribbon
Description: LED tape; white neutral; LED/m: 160; 10mm; IP20; 120°; 24W/m; 24VDC
Conform to the norm: UL
Thickness: 1.5mm
Width: 10mm
Cutting length: 50mm
Maximum power per meter: 24W/m
Light source efficiency: 157lm/W
Operating voltage: 24V DC
Luminosity: 3768lm/m
Producer guarantee (months): 84
LED per meter amount: 160
Colour temperature: 4000K
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAŚMA LED K-40-2400-24V 24W/M KLUŚ
Category: Light sources - LED ribbon, Description: LED tape; white neutral; LED/m: 160; 10mm; IP20; 120°; 24W/m; 24VDC, LEDs' features: dimming function; without cover, IP rating: IP20, Type of optoelectronic module: LED tape, Mounting: SMD, LED colour: white neutral, Conform to the norm: UL, Thickness: 1.5mm, Width: 10mm, Cutting length: 50mm, Maximum power per meter: 24W/m, Light source efficiency: 157lm/W, Operating voltage: 24V DC, Luminosity: 3768lm/m, Producer guarantee (months): 84, LED per meter amount: 160, Min. colour rendering index: 90, Viewing angle: 120°, Colour temperature: 4000K.