Produkte > KLUŚ > TAŚMA LED K-HD30-0960-24 9,6W/M
TAŚMA LED K-HD30-0960-24 9,6W/M
TAŚMA LED K-HD30-0960-24 9,6W/M KLUŚ
Hersteller: KLUŚ
Category: Light sources - LED ribbon
Description: LED tape; white warm; LED/m: 240; 10mm; IP20; 120°; 9.6W/m; 24VDC
Conform to the norm: UL
Width: 10mm
Cutting length: 33.3mm
Maximum power per meter: 9.6W/m
Light source efficiency: 135lm/W
Operating voltage: 24V DC
Luminosity: 1305lm/m
Colour temperature: 3000K
auf Bestellung 9 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAŚMA LED K-HD30-0960-24 9,6W/M KLUŚ
Category: Light sources - LED ribbon, Description: LED tape; white warm; LED/m: 240; 10mm; IP20; 120°; 9.6W/m; 24VDC, LEDs' features: dimming function; without cover, IP rating: IP20, Type of optoelectronic module: LED tape, Mounting: SMD, LED colour: white warm, Conform to the norm: UL, Width: 10mm, Cutting length: 33.3mm, Maximum power per meter: 9.6W/m, Light source efficiency: 135lm/W, Operating voltage: 24V DC, Luminosity: 1305lm/m, Producer guarantee (months): 84, LED per meter amount: 240, Min. colour rendering index: 90, Viewing angle: 120°, Colour temperature: 3000K.