Produkte > KLUŚ > TAŚMA LED K-HD40-0480-24 4,8W/M
TAŚMA LED K-HD40-0480-24 4,8W/M
TAŚMA LED K-HD40-0480-24 4,8W/M KLUŚ
Hersteller: KLUŚ
Category: Light sources - LED ribbon
Description: LED tape; white neutral; LED/m: 240; 10mm; IP20; 120°; 4.8W/m; 24VDC
LEDs' features: dimming function; without cover
IP rating: IP20
Type of optoelectronic module: LED tape
Mounting: SMD
LED colour: white neutral
Conform to the norm: UL
Width: 10mm
Cutting length: 33.3mm
Maximum power per meter: 4.8W/m
Light source efficiency: 144lm/W
Operating voltage: 24V DC
Luminosity: 695lm/m
Producer guarantee (months): 84
LED per meter amount: 240
Min. colour rendering index: 90
Viewing angle: 120°
Colour temperature: 4000K
auf Bestellung 8 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAŚMA LED K-HD40-0480-24 4,8W/M KLUŚ
Category: Light sources - LED ribbon, Description: LED tape; white neutral; LED/m: 240; 10mm; IP20; 120°; 4.8W/m; 24VDC, LEDs' features: dimming function; without cover, IP rating: IP20, Type of optoelectronic module: LED tape, Mounting: SMD, LED colour: white neutral, Conform to the norm: UL, Width: 10mm, Cutting length: 33.3mm, Maximum power per meter: 4.8W/m, Light source efficiency: 144lm/W, Operating voltage: 24V DC, Luminosity: 695lm/m, Producer guarantee (months): 84, LED per meter amount: 240, Min. colour rendering index: 90, Viewing angle: 120°, Colour temperature: 4000K.