Produkte > KLUŚ > TAŚMA LED K-RGB-0700-24V
TAŚMA LED K-RGB-0700-24V
TAŚMA LED K-RGB-0700-24V KLUŚ
Hersteller: KLUŚ
Category: Light sources - LED ribbon
Description: LED tape; RGB; LED/m: 120; 8mm; IP20; 120°; 7W/m; Thk: 2.5mm; 24VDC
LEDs' features: dimming function; without cover
IP rating: IP20
Type of optoelectronic module: LED tape
Mounting: SMD
LED colour: RGB
Conform to the norm: UL
Thickness: 2.5mm
Width: 8mm
Cutting length: 50mm
Maximum power per meter: 7W/m
Light source efficiency: 5lm/W
Luminosity of blue colour: 5.5lm/m
Luminosity of red colour: 14.6lm/m
Luminosity of green colour: 20.5lm/m
Operating voltage: 24V DC
Luminosity: 40.6lm/m
Producer guarantee (months): 48
LED per meter amount: 120
Viewing angle: 120°
auf Bestellung 26 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAŚMA LED K-RGB-0700-24V KLUŚ
Category: Light sources - LED ribbon, Description: LED tape; RGB; LED/m: 120; 8mm; IP20; 120°; 7W/m; Thk: 2.5mm; 24VDC, LEDs' features: dimming function; without cover, IP rating: IP20, Type of optoelectronic module: LED tape, Mounting: SMD, LED colour: RGB, Conform to the norm: UL, Thickness: 2.5mm, Width: 8mm, Cutting length: 50mm, Maximum power per meter: 7W/m, Light source efficiency: 5lm/W, Luminosity of blue colour: 5.5lm/m, Luminosity of red colour: 14.6lm/m, Luminosity of green colour: 20.5lm/m, Operating voltage: 24V DC, Luminosity: 40.6lm/m, Producer guarantee (months): 48, LED per meter amount: 120, Viewing angle: 120°.