Produkte > KLUŚ > TAŚMA LED K2-30-1920-24V 19,2W/M
TAŚMA LED K2-30-1920-24V 19,2W/M
TAŚMA LED K2-30-1920-24V 19,2W/M KLUŚ
Product_datasheet_K2-1920-24_EN.pdf
Hersteller: KLUŚ
Category: Light sources - LED ribbon
Description: LED tape; white warm; LED/m: 280; 14mm; IP20; 120°; 19.2W/m; 24VDC
LEDs' features: dimming function; without cover
IP rating: IP20
Type of optoelectronic module: LED tape
Mounting: SMD
LED colour: white warm
Conform to the norm: UL
Thickness: 1.8mm
Width: 14mm
Cutting length: 14.29mm
Maximum power per meter: 19.2W/m
Light source efficiency: 144lm/W
Operating voltage: 24V DC
Luminosity: 2780lm/m
Producer guarantee (months): 84
LED per meter amount: 280
Min. colour rendering index: 90
Viewing angle: 120°
Colour temperature: 3000K
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAŚMA LED K2-30-1920-24V 19,2W/M KLUŚ
Category: Light sources - LED ribbon, Description: LED tape; white warm; LED/m: 280; 14mm; IP20; 120°; 19.2W/m; 24VDC, LEDs' features: dimming function; without cover, IP rating: IP20, Type of optoelectronic module: LED tape, Mounting: SMD, LED colour: white warm, Conform to the norm: UL, Thickness: 1.8mm, Width: 14mm, Cutting length: 14.29mm, Maximum power per meter: 19.2W/m, Light source efficiency: 144lm/W, Operating voltage: 24V DC, Luminosity: 2780lm/m, Producer guarantee (months): 84, LED per meter amount: 280, Min. colour rendering index: 90, Viewing angle: 120°, Colour temperature: 3000K.