Produkte > KLUŚ > TAŚMA LED KWP-GHD30-0960-24 9,6W/M
TAŚMA LED KWP-GHD30-0960-24 9,6W/M
TAŚMA LED KWP-GHD30-0960-24 9,6W/M KLUŚ
Hersteller: KLUŚ
Category: Light sources - LED ribbon
Description: LED tape; white warm; LED/m: 240; 10mm; IP65; 120°; 9.6W/m; Thk: 3mm
Conform to the norm: UL
LED colour: white warm
Thickness: 3mm
Width: 10mm
Cutting length: 33.3mm
Maximum power per meter: 9.6W/m
Operating voltage: 24V DC
Producer guarantee (months): 48
Min. colour rendering index: 90
Light source efficiency: 121lm/W
Viewing angle: 120°
LED per meter amount: 240
Luminosity: 1170lm/m
Colour temperature: 3000K
auf Bestellung 5 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAŚMA LED KWP-GHD30-0960-24 9,6W/M KLUŚ
Category: Light sources - LED ribbon, Description: LED tape; white warm; LED/m: 240; 10mm; IP65; 120°; 9.6W/m; Thk: 3mm, Mounting: SMD, LEDs' features: dimming function; in gel, IP rating: IP65, Type of optoelectronic module: LED tape, Conform to the norm: UL, LED colour: white warm, Thickness: 3mm, Width: 10mm, Cutting length: 33.3mm, Maximum power per meter: 9.6W/m, Operating voltage: 24V DC, Producer guarantee (months): 48, Min. colour rendering index: 90, Light source efficiency: 121lm/W, Viewing angle: 120°, LED per meter amount: 240, Luminosity: 1170lm/m, Colour temperature: 3000K.