Produkte > GEMBIRD > TA-UC-1A12-01-BK
TA-UC-1A12-01-BK
TA-UC-1A12-01-BK GEMBIRD
TA-UC-1A12-01-BK-en.pdf
Hersteller: GEMBIRD
Category: Plug-in Power Supplies
Description: Power supply: switching; mains,plug-in; 5VDC; 2.4A; 12W; black
Type of power supply: switching
Kind of power supply: mains; plug-in
Output voltage: 5V DC
Maximum output current: 2.4A
Power: 12W
Kind of output connector: USB A socket
Supply voltage: 100...240V AC
Protection: anti-overload OPP; short circuit protection SCP
Conform to the norm: Energy efficiency Level VI
Colour: black
Operating temperature: 0...40°C
Connectors for the country: Europe
Operating modes: constant voltage
Trade name: USB charger
auf Bestellung 7 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TA-UC-1A12-01-BK GEMBIRD
Category: Plug-in Power Supplies, Description: Power supply: switching; mains,plug-in; 5VDC; 2.4A; 12W; black, Type of power supply: switching, Kind of power supply: mains; plug-in, Output voltage: 5V DC, Maximum output current: 2.4A, Power: 12W, Kind of output connector: USB A socket, Supply voltage: 100...240V AC, Protection: anti-overload OPP; short circuit protection SCP, Conform to the norm: Energy efficiency Level VI, Colour: black, Operating temperature: 0...40°C, Connectors for the country: Europe, Operating modes: constant voltage, Trade name: USB charger.