Produkte > GEMBIRD > TA-UC-2A2C-PD100-01-BK
TA-UC-2A2C-PD100-01-BK
  • TA-UC-2A2C-PD100-01-BK
  • TA-UC-2A2C-PD100-01-BK
TA-UC-2A2C-PD100-01-BK GEMBIRD
TA-UC-2A2C-PD100-01-BK-en.pdf
Hersteller: GEMBIRD
Category: Desktop Power Supplies
Description: Power supply: switching; 5VDC,; 5A; 100W; 110÷240VAC; 0÷40°C; black
Type of power supply: switching
Kind of power supply: desktop; mains
Output voltage: 5V DC; 9V DC; 12V DC; 15V DC; 20V DC
Power: 0.1kW
Kind of output connector: USB A socket x2; USB C socket x2
Body dimensions: 43x37x102mm
Supply voltage: 110...240V AC
Protection: anti-overload OPP; short circuit protection SCP
Conform to the norm: Energy efficiency Level VI
Colour: black
Operating temperature: 0...40°C
Connectors for the country: Europe
Operating modes: power delivery
Power lead length: 1.5m
Maximum output current: 5A
Technology: GaN
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TA-UC-2A2C-PD100-01-BK GEMBIRD
Category: Desktop Power Supplies, Description: Power supply: switching; 5VDC,; 5A; 100W; 110÷240VAC; 0÷40°C; black, Type of power supply: switching, Kind of power supply: desktop; mains, Output voltage: 5V DC; 9V DC; 12V DC; 15V DC; 20V DC, Power: 0.1kW, Kind of output connector: USB A socket x2; USB C socket x2, Body dimensions: 43x37x102mm, Supply voltage: 110...240V AC, Protection: anti-overload OPP; short circuit protection SCP, Conform to the norm: Energy efficiency Level VI, Colour: black, Operating temperature: 0...40°C, Connectors for the country: Europe, Operating modes: power delivery, Power lead length: 1.5m, Maximum output current: 5A, Technology: GaN.