TA045150WF20238BJ1 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
t045090-120-150.pdf
Hersteller: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 2000PF 12KV NONSTND
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 12000V (12kV)
Package / Case: Nonstandard, Tabbed
Size / Dimension: 2.559" Dia (65.00mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Applications: General Purpose
Capacitance: 2000 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TA045150WF20238BJ1 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 2000PF 12KV NONSTND, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 12000V (12kV), Package / Case: Nonstandard, Tabbed, Size / Dimension: 2.559" Dia (65.00mm), Mounting Type: Chassis Mount, Applications: General Purpose, Capacitance: 2000 pF.