TAC105K035P02-F
TAC105K035P02-F Cornell Dubilier Knowles
TAC.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP TANT 1UF 10% 35V AXIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.110" Dia x 0.290" L (2.79mm x 7.37mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: 2
Capacitance: 1 µF
Voltage - Rated: 35 V
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAC105K035P02-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP TANT 1UF 10% 35V AXIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.110" Dia x 0.290" L (2.79mm x 7.37mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Manufacturer Size Code: 2, Capacitance: 1 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Weitere Produktangebote TAC105K035P02-F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAC105K035P02-F TAC105K035P02-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE TAC-15420.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 1uF 35V 10%