TAC225K015P01
TAC225K015P01 Cornell Dubilier Knowles
TAC.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP TANT 2.2UF 10% 15V AXIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.095" Dia x 0.260" L (2.41mm x 6.60mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: 1
Capacitance: 2.2 µF
Voltage - Rated: 15 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAC225K015P01 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP TANT 2.2UF 10% 15V AXIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.095" Dia x 0.260" L (2.41mm x 6.60mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Manufacturer Size Code: 1, Capacitance: 2.2 µF, Voltage - Rated: 15 V.